افزونه های جلوگیری از کامنت اسپم در وردپرس

یکی از مشکلاتی که بسیاری از وبمسترها با آن مواجه می شوند دریافت کامنت اسپم به تعداد زیاد در روز است؛ معمولا این کامنت ها انگلیسی هستند و در عرض یک ساعت ربات ها می توانند هزاران کامنت ارسال کنند و یک انسان نمی تواند این کار را انجام دهد. این کامنت ها بسیار آزاردهنده هستند. کامنت های اسپم، محتوای تبلیغاتی و بی ربط هستند که ارسال می شوند. هر چقدر بازدید وبلاگ شما بیشتر شود تعداد دریافت کامنت های اسپم نیز بیشتر می شود. خوب اصلا نگران نباشید ما اینجا می خواهیم افزونه های جلوگیری از کامنت اسپم در وردپرس را برای شما معرفی کنیم.

افزونه Akismet Anti-Spam

افزونه Akismet Anti-Spam

 

افزونه Akismet Anti-Spam یکی از افزونه های جلوگیری از کامنت اسپم در وردپرس است که تاکنون بیش از یک میلیون نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است و توسط Automattic توسعه داده شده است. این افزونه به طور خودکار همه ی کامنت ها را بررسی می کند و مواردی که به نظر برسد هرزنامه هستند را فیلتر می کند. افزونه Akismet Anti-Spam به طور پیش فرض در خود وردپرس قرار دارد و تنها شما باید افزونه را فعال کنید. نکته ی مهم درباره این افزونه  آن است که برای استفاده نیاز به کلید API  دارید که آن را از سایت WordPress.Com با ساختن یک شناسه دریافت کنید.

دانلود افزونه Akismet Anti-Spam

افزونه Google Captcha

افزونه Google Captcha

افزونه Google Captcha یکی از افزونه های جلوگیری از کامنت اسپم در وردپرس است که تاکنون ۱۰۰۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است و توسط  BestWebSoft توسعه داده شده است. افزونه Google Captcha یک افزونه حرفه ای و کاربردی برای ایجاد کد امنیتی گوگل در وردپرس یا همان کپچا است و کمک می کند تا از ارسال کامنت های اسپم یا عضویت کاربران اسپم در سایت وردپرسی جلوگیری شود. این افزونه با قرار دادن کد امنیتی در هنگام ارسال نظرات کاربران و دیگر بخش ها باعث می شود تا از ارسال کامنت های اسپم جلوگیری شود.

دانلود افزونه Google Captcha

 

افزونه Spam Comments Cleaner

افزونه Spam Comments Cleaner یکی از افزونه های جلوگیری از کامنت اسپم در وردپرس است که تاکنون ۶۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است و توسط  Manish Kumar Agarwal توسعه داده شده است. این افزونه تمام کامنت های ارسالی کاربران را در یک بازه ی زمانی (  بعد از یک دقیقه، یک ساعت، یک بار در روز، دوبار در روز، یک بار در هفته، یک بار در ماه) بررسی می کند و اگر تشخیص دهد کامنتی اسپم است آن را پاک می کند.

دانلود افزونهSpam Comments Cleaner

 

 

افزونه Anti-spam

افزونه Anti-spam

افزونه Anti-spam یکی از افزونه های جلوگیری از کامنت اسپم در وردپرس است که تاکنون ۱۰۰۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است و توسط webvitaly توسعه داده شده است. این افزونه به طور خودکار  هرزنامه ها را برای مدیران و کاربران بلاک می کند. هیچ تصویر امنیتی ایجاد نمی کند، نیاز به مدیریت و صفحه ی تنظیمات ندارد. 

دانلود افزونه Anti-spam

 

 

افزونه WPBruiser

افزونه WPBruiser

افزونه WPBruiser یکی از افزونه های جلوگیری از کامنت اسپم در وردپرس است که تاکنون ۱۰۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است و توسط Mihai Chelaru توسعه داده شده است. این افزونه به محض فعال شدن بدون استفاده کیجا، به طور کامل هرزنامه، نظرات اسپم و حتی جملات خشونت آمیز را حذف می کند. افزونه WPBruiser با تمام افزونه های ضد اسپم دیگر نیز سازگاری دارد و می توانید دو افزونه ضد اسپم هم زمان در سایت داشته باشید.

دانلود افزونه WPBruiser

 

جمه بندی!

اگر شما به عنوان مدیر سایت باشید حتما با کامنت های اسپم در سایت روبرو شدید و این موضوع خیلی اذیت کننده است که شما بخواهید این کامنت های اسپم را خودتان دستی حذف کنید و ساعت ها زمان باید صرف کنید ما به همین دلیل در این مقاله معروف ترین افزونه های جلوگیری از کامنت اسپم در وردپرس را که با آخرین نسخه وردپرس شما سازگاری دارد برای شما معرفی کردیم.

 

یک دیدگاه برای “افزونه های جلوگیری از کامنت اسپم در وردپرس”

دیدگاه شما در رابطه با این مطلب چیست؟ لطفا در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

پشتیبانی آنلاین واتس‌اپ رایا وردپرس

× سوالی دارید؟ لطفا از ما بپرسید.