وبسایت شما را کاملا ایمن می‌کنیم…

در کانفیگ امنیتی سایت، ما کاملا وبسایت شما را بهینه و ایمن میکنیم. پس از انجام کار، وبسایت شما در برابر هکرها، ربات‌ها و ویروس‌ها کاملا ایمن میشود. اگر کسب و کار آنلاین دارید و تاکنون برای امنیت کسب و کار خود اقدامی نکرده‌اید، حتما این خدمت را از رایا وردپرس دریافت کنید و وبسایتتان را بصورت کامل در برابر هرگونه آسیب آماده کنید.

ویروس کشی وبسایت وردپرسی

 

ویروس‌کشی وبسایت وردپرسی شما…

در صورت استفاده از هرگونه قالب و افزونه رایگان و خرید محصولات غیراورجینال، ممکن است وبسایت شما ویروسی شده باشد! اگر چنین است، این مورد بیشترین صدمه ممکن را به سئو و رتبه سایت شما در گوگل میزند و حتی ممکن است وبسایت شما از گوگل حذف شود. حتما از خدمات رایا وردپرس استفاده کنید و همین امروز تمامی ویروس های وبسایت خود را ازبین ببرید.

تمامی موارد زیر در کانفیگ امنیتی وبسایت شما اجرا می‌شود

ویروسی شدن سایت وردپرس

تا به امروز بیش از ۸۰ وبسایت فارسی که با ویروس‌های مختلف آلوده شده بودند را پاکسازی کرده‌ایم. در روند ویروس‌کشی، سایت شما بصورت کامل اسکن و بررسی میشود و بصورت کامل تمام کدها و فایل‌ها بررسی میشود و تمام کدهای مخرب و آلوده نابود می‌شوند. 

چقدر طول میکشه که ویروس‌ کشی رو انجام بدید؟

همان روزی که سفارش ویروس‌کشی سایت را ثبت میکنید ما شروع به پاسکسازی و نابودسازی ویروس‌ما میکنیم. هرچقدر زمان بیشتری ویروسها در وبسایت شما بمانند به رتبه گوگل و اعتماد کاربران ضربه شدیدی وارد میشود پس ما در سریعترین زمان ممکن وبسایت شمارا از هرگونه ویروس پاکسازی میکنیم.

روند ثبت سفارش کانفیگ امنیتی و ویروس‌کشی چگونه است؟!

تیم رایا وردپرس آماده خدمت رسانی به شماست. امنیت وبسایت مهمترین بخش وبسایت است و در صورت عدم تامین امنیت، وبسایت شما آسیب های شدیدی میبیند. برای ثبت سفارش لطفا آدرس وبسایت را به واتس اپ یا تلگرام یا در پیامک برای ما ارسال کنید و از این طریق سفارش خود را ثبت کنید.

برای دریافت هزینه لطفا تماس بگیرید

سفارش و مشاوره تلفنی و واتس‌اپ: ۰۹۳۶۲۲۰۰۶۵۰
سفارش و مشاوره در تلگرام: vaheedkm@

پس از اینکه محصول به سبد خرید شما اضافه شد، بصورت خودکار 50 درصد تخفیف بر محصول اعمال میشود