کانفیک امنیتی وردپرس | ویروس کشی سایت وردپرسی

وبسایت شما را کاملا ایمن می‌کنیم…

در کانفیگ امنیتی سایت، ما کاملا وبسایت شما را بهینه و ایمن میکنیم. پس از انجام کار، وبسایت شما در برابر هکرها، ربات‌ها و ویروس‌ها کاملا ایمن میشود. اگر کسب و کار آنلاین دارید و تاکنون برای امنیت کسب و کار خود اقدامی نکرده‌اید، حتما این خدمت را از رایا وردپرس دریافت کنید و وبسایتتان را بصورت کامل در برابر هرگونه آسیب آماده کنید.

ویروس کشی وبسایت وردپرسی

 

ویروس‌کشی وبسایت وردپرسی شما…

در صورت استفاده از هرگونه قالب و افزونه رایگان و خرید محصولات غیراورجینال، ممکن است وبسایت شما ویروسی شده باشد! اگر چنین است، این مورد بیشترین صدمه ممکن را به سئو و رتبه سایت شما در گوگل میزند و حتی ممکن است وبسایت شما از گوگل حذف شود. حتما از خدمات رایا وردپرس استفاده کنید و همین امروز تمامی ویروس های وبسایت خود را ازبین ببرید.

تمامی موارد زیر در کانفیگ امنیتی وبسایت شما اجرا می‌شود

جهت سفارش کانفیگ امنیتی، از طریق لینک زیر هزینه را پرداخت کرده، سپس از طریق پنل کاربری > ارسال تیکت، اطلاعات وبساتتان را برای تیم رایاوردپرس ارسال کنید. در بازه زمانی ۲۴ ساعت آینده کانفیگ امنیتی وبسایت شما انجام میشود.

در صورتی که اکنون وبسایتی ویروسی دارید و دائما با پاپ‌آپ‌های ویروسی و مشکلات امنیتی روبرو هستید، میتوانید با کلیک بر روی گزینه‌ی زیر، هزینه را پرداخت کرده، اطلاعات ورود به وبسایتتان را ازطریق بخش پنل کاربری > ارسال تیکت، ارسال کرده که عملیات ویروس کشی وبسایت شمارا آغاز کنیم. 

مشاوره رایگان قبل از سفارش

تلگرام، واتس اپ و پیامک: ۰۹۳۶۲۲۰۰۶۵۰