رصد و رفع خطای ۴۰۴ در وردپرس با Broken Link Checker

سلام دوستان عزیز وردپرسی

اگر با خطای ۴۰۴ در سایت تان مواجه هستید به شما افزونه Broken Link Checker را برای رفع خطا ۴۰۴ پیشنهاد می کنیم. ما در ابتدا به داستان آموزش رفع خطای ۴۰۴ با افزونه Broken Link Checker می پردازیم سپس آموزش نصب افزونه Broken Link Checker را خواهیم گفت و در ادامه به تنظیمات افزونه Broken Link Checker برای رفع خطای ۴۰۴ در وردپرس خواهیم پرداخت.

داستان آموزش رفع خطای ۴۰۴ با افزونه Broken Link Checker

گاهی شما به عنوان مدیر سایت مجبور می شوید دامنه یا هاست خود را تغییر دهید در این موقع ممکن است لینک ها خراب یا شکسته شوند و با خطای ۴۰۴ در سایت روبرو شوید این موقع افزونه Broken Link Checker برای رفع خطای ۴۰۴ به شما کمک می کند. این افزونه تاکنون ۵۰۰۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است و توسط افرادی به نام های Janis Elsts, Vladimir Prelovac توسعه داده شده است.

 

امکانات افزونه Broken Link Checker

 • لینک هایی که کار نمی کنند، تصاویر گم شده و تغییر مسیرها را شناسایی می کند.
 • اطلاع رسانی ها از طریق داشبورد یا ایمیل به شما داده می شود
 • امکان نمایش پیوندهای خراب با نشان متفاوت در پست ها وجود دارد
 • به موتورهای جستجو اجازه ی پیگیری لینک های خراب را نمی دهد
 • شما می توانید لینک ها را بر اساس URL، متنی و… جستجو و فیلتر کنید
 • لینک ها می تواند بدون انجام تغییرات دستی و فقط از طریق صفحه ی افزونه به روز رسانی شود
 • تنظیمات افزونه به راحتی قابل انجام است

 

 

آموزش نصب افزونه Broken Link Checker

برای نصب تنها کافی است در پنل وردپرس به قسمت افزونه ها -> افزودن بروید و سپس عبارت Broken Link Checker را جستجو کنید ( البته برای راحتی کار شما دوستان عزیز لینک دانلود مستقیم افزونه را در پایان آموزش قرار دادیم)

 

نصب افزونه Broken Link Checker

 

بعد از نصب و فعال سازی افزونه در بخش تنظیمات گزینه ای به نام بررسی کننده پیوند اضافه می شود.

نمایش گزینه بررسی کننده پیوند در بخش تنظیمات

 

 

آموزش تنظیمات افزونه Broken Link Checker

در بخش  تنظیمات گزینه ای به نام بررسی کننده پیوند اضافه می شود که خود دارای تب های مختلفی است ما در اینجا به بررسی هر کدام از تب ها می پردازیم.

 

معرفی تب عمومی

معرفی تب عمومی در افزونه Broken Link Checker

در این بخش می توانید تعیین کنید هر چند ساعت یک بار پیوندها را بررسی شود، می توانید گزینه گزارشات بررسی پیوندهای شکسته  به شما ایمیل شود را فعال کنید، ایمیل خود را برای دریافت گزارشات پیوندهای خراب وارد کنید، می توانید گزینه بررسی پیوندهای شکسته در قالب را فعال کنید، می توانید گزینه پیشنهادات درباره ی لینک های خراب مطلع شوید را فعال کنید همچنین اگر دلایل دیگری برای خراب بودن لینک ها بود به شما اطلاع داده شود. در پایان بر روی دکمه ی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

 

معرفی تب دنبال پیوندها بگرد در 

معرفی تب دنبال پیوندها بگرد در افزونه Broken Link Checker

در این بخش شما می توانید تعیین کنید که افزونه در کدام قسمت ها به دنبال لینک های خراب باشد. در پایان بر روی دکمه ی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

 

معرفی تب بررسی کدام پیوندها

معرفی تب بررسی کدام پیوندها در افزونه Broken Link Checker

 

در این قسمت می توانید تعیین کنید که کدام پیوندها بررسی شوند و پیوندهایی که نمی خواهید بررسی شوند را در لیست محروم ها وارد کنید. در پایان بر روی دکمه ی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

 

معرفی تب پروتکل ها و رابط های برنامه کاربردی 

معرفی تب پروتکل ها و رابط های برنامه کاربردی  در افزونه Broken Link Checker

در این بخش ابزارها و کانال هایی که به سایت شما متصل هستند ولی پیوندهای آن ها خراب شده است را می توانید تیک بزنید تا فعال شود. در پایان بر روی دکمه ی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

 

معرفی تب پیشرفته 

معرفی تب پیشرفته در افزونه Broken Link Checker

در این بخش نوع اجرا شدن افزونه را مشخص می کند و نیازی به تغییر توسط شما نیست.در پایان بر روی دکمه ی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

 

جمع بندی!

اگر شما به هر دلیلی هاست یا دامنه ی خود را تغییر دادید و لینک های شما خراب یا شکسته شدند و با خطای ۴۰۴ در سایت تان مواجه شدید برای رفع خطای ۴۰۴ پیشنهاد می کنیم از افزونه Broken Link Checker استفاده کنید. ما در اینجا به طور کامل به بررسی تنظیمات افزونه پرداختیم.

 

۲ دیدگاه برای “رصد و رفع خطای ۴۰۴ در وردپرس با افزونه Broken Link Checker”

 1. با سلام ووقت بخیر
  من بر روی وردپرس افزونه امنیتی itheme security رو دانلود کردم ولی بمحض اینکه گزینه فعال سازی رو میزم خطای ۴۰۴ رو بهم میده . میشه راهنمایی کنید چطور رفع اشکال کنم؟
  سپاسگزارم

دیدگاه شما در رابطه با این مطلب چیست؟ لطفا در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پس از اینکه محصول به سبد خرید شما اضافه شد، بصورت خودکار 50 درصد تخفیف بر محصول اعمال میشود