استفاده از پنجره پاپ آپ در وردپرس برای ثبت نام کاربران با PopupAlly

سلام خدمت دوستان عزیز

حتما سایت هایی را مشاهده کردید که به محض ورود شما به آن سایت ها پنجره ی پاپ آپی باز می شود این پنجره های تبلیغاتی برای اهداف متفاوتی استفاده می شوند مثلا فرض کنید قصد برگزاری یک دوره ی آموزشی را دارید و می توانید پنجره ی پاپ آپی ایجاد کنید و کاربران را از برگزاری دوره ی خود باخبر کنید تا اگر دوست داشتند ثبت نام کنند.

اگر قصد ایجاد پنجره ی پاپ را در سایت خودتان به هر دلیلی دارید ما افزونه ی PopupAlly را پیشنهاد می دهیم؛ این افزونه بیش از ۱۰,۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است و امتیاز ۴.۲ از ۵ کسب کرده است. در ادامه به آموزش این افزونه برای ایجاد پنجره پاپ در وردپرس می پردازیم پس با ما همراه باشید….

نصب و فعال سازی افزونه ی PopupAlly

ابتدا افزونه ی PopupAlly را که در پایان آموزش قرار دادیم دانلود و نصب کنید. اگر با نصب افزونه آشنایی ندارید مقاله ی آموزشی نصب افزونه را مشاهده کنید. بعد از نصب افزونه آن را فعال کنید بعد از فعال کردن گزینه ی PopupAlly در پنل وردپرس ظاهر می شود.

نصب افزونه ی PopupAlly

 

راه اندازی افزونه ی PopupAlly

ابتدا روی PopupAlly کلیک کنید سپس صفحه ای باز خواهد شد که دارای ۳ تب  Display setting ، Style Setting و Advanced setting به صورت عمودی در نوار کناری می باشد که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها می پردازیم.

تب Display setting

تب Display setting در افزونه ی popupAlly

با فعال کردن گزینه ی Exit-intent popup به کاربران اجازه ی خروج از پنجره پاپ آپ را خواهید داد.

با فعال کردن گزینه ی Time-delayed popup  تصویری مشابه تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد که می توانید تعیین کنید بعد از چند ثانیه پنجره ی پاپ آپ نمایش داده شود.نمایش بخش اول تنظیمات Time-delayed popup

سپس همان صفحه ی بالا را کمی به سمت پایین اسکرول کنید اکنون در قسمت Show this popup on which posts/pages می توانید تعیین کنید که پنجره ی پاپ آپ در کدام صفحه نمایش داده شود یا اگر خواستید می توانید در همه ی پست ها نمایش دهید.

نمایش بخش دوم تنظیمات Time-delayed popup

صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید سپس در قسمت How to stop showing this popup شما می توانید تعیین کنید که پنجره ی پاپ آپ به چه مدت نشان داده شود .

در قسمت Show Thank You Page Setup با فعال کردن گزینه بعد از نمایش پنجره و وارد کردن اطلاعات توسط کاربر از او تشکر می شود (شما یک برگه ی تشکر ایجاد کنید تا در این قسمت آن برگه را انتخاب کنید)

در پایان بر روی دکمه ی save changes کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

نمایش بخش سوم تنظیمات Time-delayed popup

تب Style Settings

تب Style Settings در افزونه ی popupAlly

در این تب شما می توانید تنظیمات قالب پنجره ی پاپ را انجام دهید. در قسمت Sign Up HTML می توانید کد html برای سفارشی کردن فرم ثبت نام را قرار دهید و در قسمت Popup Template می توانید یکی از قالب های آماده برای پنجره ی پاپ را از منوی کشویی انتخاب نمایید.

صفحه ی بالا را کمی به سمت پایین اسکرول کنید بخش زیر را مشاهده خواهید کرد که می توانید تنظیمات رنگ، فونت، پس زمینه و….. را برای پنجره ی پاپ آپ انجام دهید در پایان بر روی دکمه ی save changes کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

معرفی بخش Customization در افزونه ی popupAlly

تب Advanced Settings

تب Advanced Settings در افزونه ی popupAlly

در تب بالا می توانید به ترتیب بیشترین تعداد صفحات و بیشترین تعداد برگه هایی که پنجره ی پاپ در آن ها نمایش داده شود را تعیین کنید همچنین می توانید گزینه Add “!important” modifier را فعال کنید تا در استایل ها نمایش داده شود در پایان بر روی دکمه ی save changes کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

ما برای نمونه یک پنجره ی پاپ آپی ایجاد کردیم که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

نمایش پنجره ی پاپ آپ در سایت

همچنین میتوانید از افزونه پاپ آپ لایه‌ای Layered Popup هم استفاده کنید …

افزونه پاپ آپ لایه ای Layered Popup

با استفاده از افزونه پاپ آپ وردپرس Layered Popups میتوانید پاپ آپ های بسیار زیبایی بسازید و آنرا در صفحات خود قرار دهید. شما میتوانید از بیش از ۲۰۰ پاپ آپ آماده در کتابخانه که به صورت تخصصی طراحی شده‌اند استفاده کنید.

برای دریافت آخرین نسخه افزونه Layered Popup کلیک کنید.

جمع بندی!

پنجره ی پاپ آپ برای اهداف مختلفی استفاده می شود و تقریبا در اکثر سایت ها به محض ورود چنین پنچره ای مشاهده می شود. شما هم می توانید با افزونه ی PopupAlly پنجره ی پاپ آپ برای سایت تان درست کنید که آموزش این افزونه به طور کامل در اینجا گفته شد امیدواریم برای شما مفید بوده باشد…

دیدگاه شما در رابطه با این مطلب چیست؟ لطفا در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

پشتیبانی آنلاین واتس‌اپ رایا وردپرس

× سوالی دارید؟ لطفا از ما بپرسید.