نمایش emoji وردپرس با افزونه Native Emoji

سلام دوستان عزیز ??

مطمئنا همه ی شما از شکلک ها در شبکه های اجتماعی مثل تلگرام استفاده کردید. شکلک ها برای بیان احساسات به کار می روند و می توانند جایگزین احساس افراد باشند. در برخی قالب ها به طور پیش فرض آیکون های ساده ای دارند اما ما می خواهیم امروز به شما یاد بدهیم تا شکلک های متنوع را در سایت تان ایجاد کنید. شما برای داشتن آیکون های جذاب کافی است از افزونه ی Native Emoji استفاده کنید. ما در ادامه ویژگی های افزونه ی Native Emoji را بیان خواهیم کرد سپس به راه اندازی افزونه ی Native Emoji خواهیم پرداخت.

ویژگی های افزونه ی  Native Emoji

  • استفاده از افزونه بسیار آسان است
  • بیشتر از ۲۰۰۰ ایموجی دارد
  • با هر قالب وردپرسی سازگار است
  • دارای ایموجی های اندروید می باشد
  • بیش از ۵۰۰۰ بار نصب شده است

 

راه اندازی افزونه ی Native Emoji

 ابتدا افزونه ی Native Emoji  را که در پایان آموزش قرار دادیم دانلود و نصب کنید. اگر با نصب افزونه آشنایی ندارید مقاله ی آموزشی نصب افزونه را مشاهده کنید. بعد از نصب افزونه آن را فعال کنید بعد از فعال کردن دکمه ی ایموجی در ویرایشگر وردپرس ظاهر می شود این دکمه حاوی ۲۰۰۰ استیکر است که شما در بین نوشته های خود می توانید استفاده کنید.

راه اندازی افزونه ی Native Emoji

 

در تصویر بالا همان طور که مشاهده می کنید دکمه ی ایموجی در ویرایشگر ظاهر شده است  و شما می توانید از شکلک ها استفاده کنید. هر افزونه وردپرسی نیاز به تنظیمات داشت شاید برای شما جالب باشد این افزونه اصلا نیاز به تنظیمات ندارد و به راحتی قابل استفاده است. شما وقتی از استیکر در بین نوشته هایتان استفاده می کنید مخاطبان بهتر با نوشته های شما ارتباط برقرار می کنند و نوشته ای که ارتباط با مخاطب برقرار کند می توانیم بگوییم بازدیدکننده ی بیشتری خواهد داشت و رتبه ی سایت را بهبود می دهد.

جمع بندی!

امروزه استفاده از شکلک ها یا استیکر در شبکه های اجتماعی کار بسیار رایجی است به طوری که افراد گاهی به جای بیان کردن احساس خود تنها به استیکر یا استیکرهایی بسنده می کنند گاهی نیز برای اینکه حرف هایشان را دوستانه جلوه دهند از استیکر پایان حرف هایشان استفاده می کنند. این شکلک ها همان طور که در شبکه های اجتماعی بین افراد استفاده می شود و افراد را به هم نزدیک می کند می تواند استفاده از آن ها در نوشته های سایت نیز جذاب باشد. شاید فکر کنید برای اینکه این امکان را در وب سایت تان ایجاد کنید باید دانش برنامه نویسی داشته باشید اما ما به شما در اینجا بیان کردیم می توانید از افزونه ی  Native Emoji استفاده کنید و بدون اینکه هیچ تنظیماتی انجام دهید بعد از نصب و فعال سازی دکمه ی حاوی شکلک ها را در ویرایشگر مشاهده کنید. ??

دیدگاه شما در رابطه با این مطلب چیست؟ لطفا در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پس از اینکه محصول به سبد خرید شما اضافه شد، بصورت خودکار 50 درصد تخفیف بر محصول اعمال میشود