خدمات سئو سایت | افزایش بازدید وبسایت | کانفیگ سئو

سلام دوست عزیزم

من وحید کریمی هستم، مدیر و موسس وبسایت رایا وردپرس

قلم محاوره، ساده و خودمونی دارم و سعی میکنم خیلی روان یکی از خدماتمون یعنی ” کانفیگ سئو ” رو به شما عزیزان توضیح بدم.اول از همه:

چرا به سئو نیاز داریم؟!

به شخصه معتقد هستم که وبسایتی که شما طراحی کردید، اگر به درآمد و بازدید نرسد، هیچ ارزشی ندارد! فقط میتونید بابت طراحی زیبا و داشتن هاست و دامنه به خودتون افتخار کنید!

اگه شما ورودی خوبی از سمت گوگل ندارید به شما پیشنهاد میکنم به فکر افزایش رتبه وبسایتتان در گوگل باشید.

سئو وبسایت را چطور شروع کنید؟! دو راه پیش روی شماست:

  1. راه اول: از صفر یادگیری سئو رو شروع کنید! با خواندن مقالات مختلف و دیدن ویدیوهای آموزشی و تمرین و کلی آزمون و خطا دادن استارت بزنید وتبدیل به سئوکار بشید.
  2. راه دوم: پروژه سئو و افزایش بازدید وبسایتتون رو میتونید به تیم رایاوردپرس بسپارید و از زمانتون برای توسعه در مسیرهای دیگه استفاده کنید.

البته به شما پیشنهاد میکنم که اگر روش دوم را هم انتخاب کردید، باز هم یادگیری سئو را فراموش نکنید به دلیل اینکه هیچکس به اندازه خودتان دلسوز کسب‌و‌کارتان نیست! و حتما ما هم میتونیم در این راه با معرفی مقالات مختلف به شما آموزش بدیم.

کارهایی که ما برای سئو وبسایتتون انجام میدیم:

  1. در یک کلمه کلیدی خاص، شمارو به صفحه اول گوگل میاریم. زمان رسیدن شما به صفحه اول به کلمه انتخابیتون بستگی داره و اگه زمان بخوام بهتون بدم حداقل ۶ ماه تا حداکثر ۱۸ ماه.
  2. اکثر محصولات و مطالبتون رو به صفحه اول گوگل میاریم. (پس از گذشت دو هفته از کانفیگ، تاثیرات و افزایش بازدید رو میبینید.)
  3. سرعت لود و بارگزاری وبسایتتون رو به زیر سه ثانیه تغییر میدیم.
  4. بررسی رفتار مشتریان و کاربران و ایجاد تغییر در وبسایت برای بهبود رفتار کاربران و مشتریان در سایت.
  5. افزایش بازدید وبسایت 
  6. افزایش فروش وبسایت
  7. آموزش مقدماتی سئو برای مدیریت بخش سئو وبسایتتان
  8. و در نهایت پشتیبانی و مشاوره یک ساله سئو

هدف ما افزایش بهروری و سود شما در دنیای آنلاین است. در صورتی که تمایل دارید بیشتر بدانید، با شماره ۰۹۳۶۲۲۰۰۶۵۰ تماس بگیرید.

جهت سفارش لطفا نام بسته را به شماره ۰۹۳۶۲۲۰۰۶۵۰ پیامک کنید