ایندکس سریع مطالب در گوگل (کمتر از یک دقیقه)

اصلا خوب نبودمیتونست بهتر باشهنظری ندارمقابل قبولهعالی بود
Loading...

وردپرسی های عزیز سلام;

اگر وبسایت شما تازه تاسیس شده و درواقع مشکل ایندکس سریع مطالب در گوگل دارید این روش به شما پیشنهاد میشود.
ایندکس نشدن مطالب در گوگل دلایل متفاوتی دارد مانند سن وبسایت ، پنالتی بودن یا نبودن و … . اگر میخواهید مطالبتان در کمتر از یک دقیقه در گوگل ایندکس شود لطفا ادامه مطلب را مطالعه کنید.

قدم اول :

وبسایت خود را در گوگل وبستر یا همان سرچ کنسول گوگل ثبت کنید ، سپس سایت مپ را گوگل وبستر متصل کنید پس از آن به بخش Crawl>fetch as google بروید.

قدم دوم :

در کادر خالی که در روبروی آدرس وبسایت رایا وردپرس میبینید باید آدرس پست را وارد کنید ، اما چگونه ؟

اگر وبسایت شما test.com باشد و یک مطلب داشته باشید و آدرست مطلب  test.com/matlab477/amoozeshewordpress باشید باید در کادر خالی matlab477/amoozeshewordpress را وارد کنید.

قدم سوم :

در کادر بعدی دو گزینه وجود دارد. گزینه اول دسکتاپ و گزینه بعدی موبایل، که به این معناست اگر دستکتاپ را انتخاب کنید مطلب یا صفحه شما برای نتایج گوگلی که با دستکاپ سرچ کرده اند سریع ایندکس میشود و برای موبایل نیز به همین صورت است ، هر دو گزینه را میتوانید یکی پس از دیگری انتخاب کنید و مشکلی بوجود نخواهد آمد. (اگر مخاطبان شما بیشتر از موبال برای بررسی وبسایت شما استفاده موبایل را انتخاب کنید کافیست و بلعکس …)

پس از انجام این مراحل روی گزینه Fetch And Render کلیک کنید تا مطلب شما آماده ارسال شود (اگر در آینده تغییراتی در مطالب ایجاد کردید (مانند تغییر عنوان نوشته) و خواستید سریعا در گوگل  تغییر کند ، ادرس را وارد کنید و گزینه  fetch را بزنید)

قدم چهارم :

تقریبا دیگه تمومه ! فقط مونده روی Index request کلیک کنی و بعد در پنجره باز شده crawl this url رو کلیک کنی و گزینه Go رو بزنی !

همین ! کار دیگری لازم نیست انجام بدید و به همین راحتی تموم شد.

استفاده بیش از حد Fetch as Google مشکلی ایجاد میکند ؟

یکی از کاربران از جناب آقای جان مولر که بعنوان نماینده گوگل فعالیت میکنه همین سوال رو پرسیده و ایشون هم گفته :

هیچ جریمه ای برای استفاده زیاد از بخش Fetch as Google در نظر گرفته نشده است و روبات های گوگل نسبت به سایت شما بی توجه نخواهند شد ولی همچنان لینک های مخرب و محتوای تکراری میتوانند موجب جریمه سایت شما شوند. (لینک گفتگو)

محتوای باکیفیت تولید کنید و با انجام اینکار شاهد بزرگتر شدن کسب و کارتون باشید.

این آموزش هم تموم شد ، شاد باشید 🙂 ♥

مطالعه بیشتر