نمایش نمونه کارها در وردپرس با افزونه Portfolio by BestWebSoft

سلام به دوستان عزیز وردپرس

اگر می خواهید نمونه کارهای خود را در سایت نشان دهید ما افزونه Portfolio by BestWebSoft را برای نمایش نمونه کارها در وردپرس به شما پیشنهاد می کنیم. ما در ابتدا به داستان آموزش افزونه Portfolio by BestWebSoft  می پردازیم سپس آموزش نصب افزونه Portfolio by BestWebSoft را بیان خواهیم کرد و در ادامه به تنظیمات افزونه Portfolio by BestWebSoft برای نمایش نمونه کارها در وردپرس خواهیم پرداخت.

داستان آموزش افزونهPortfolio by BestWebSoft

در هر حوزه ای که فعالیت می کنید مثل طراحی سایت، طراحی گرافیک، طراحی لوگو و… اگر دوست داشته باشید نمونه کارهای انجام شده توسط خودتان را برای مشتریان و بازدیدکنندگان از سایت تان به نمایش بگذارید تا آن ها با کارهای شما آشنا شوند ما افزونه Portfolio by BestWebSoft را برای نمایش نمونه کارها در وردپرس پیشنهاد می دهیم؛ این افزونه تاکنون ۵۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است و توسط BestWebSoft توسعه داده شده است.

 

ویژگی های افزونه Portfolio by BestWebSoft

  • ایجاد تعداد نامحدود پروژه های نمونه کار خود  بر اساس عنوان، توضیح کوتاه، تصاویر، تاریخ انجام پروژه
  • تنظیم پروژه های نمونه کار بر اساس شناسه، عنوان، تاریخ ایجاد، سفارشی کردن منو
  • سازگار با آخرین نسخه ی وردپرس
  • و بسیاری از امکانات دیگر

 

آموزش نصب افزونه Portfolio by BestWebSoft

برای نصب افزونه فقط کافی است در مدیریت وردپرس بخش افزونه ها – > افزودن مراجعه کنید و کلمه ی Portfolio by BestWebSoft را جستجو کنید( البته برای راحتی کار شما دوستان عزیز لینک دانلود مستقیم افزونه Portfolio by BestWebSoft را در پایان آموزش قرار دادیم)

 

بعد از نصب و فعال سازی افزونه، گزینه ای به نام Portfolio  به پنل وردپرس اضافه می شود که دارای زیرمنوها می باشد.

نمایش تمام زیرمنوها در افزونه Portfolio by BestWebSoft

 

تنظیمات افزونه Portfolio by BestWebSoft

ابتدا به قسمت Portfolio و سپس به تب Settings بروید صفحه ای زیر برای شما باز خواهد شد و ما مهم ترین گزینه های این تب را به شما خواهیم گفت.

معرفی زیرمنو settings در افزونهPortfolio by BestWebSoft

در این قسمت می توانید تعداد ستون ها، اندازه ی عکس نمونه کار، صفحه ی نمایش نمونه کار، اندازه ی کاور عکس، مرتب کردن نمونه کارها به صورت صعودی یا نزولی را تعیین کنید.

 

معرفی تب Misc

معرفی تب Misc در افزونه Portfolio by BestWebSoft

در این قسمت شما نامک نمونه کار را می توانید بنویسید و  اگر می خواهید تنظیمات افزونه به حالت پیش فرض برگردد روی دکمه ی Restore Settings کلیک کنید و در پایان بر روی دکمه ی save changes کلیک کنید.

 

معرفی تب Custom Code

معرفی تب Custom Code در افزونهPortfolio by BestWebSoft

 این قسمت شامل ۳ بخش css، php،java scrpit است و شما می توانید کدهای سفارشی خود را در این قسمت ها وارد کنید و در پایان بر روی دکمه ی save changes کلیک کنید.

 

معرفی تب Import / Export

معرفی تب Import / Export در افزونهPortfolio by BestWebSoft

در این قسمت می توانید دمو یا نسخه ی نمایشی را که همان نمونه کارها همراه با تصاویر هست را نصب کنید.

 

معرفی تبLicense Key  

معرفی تبLicense Key در افزونهPortfolio by BestWebSoft

در این قسمت اگر افزونه پولی را خریداری کردید کد لاینسس را وارد کنید و در پایان بر روی دکمه ی save changes کلیک کنید. اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید با این تب کاری نداشته باشید.

 

اکنون از قسمت Portfolio به زیر منو  Technologies بروید.

معرفی زیرمنو Technologies در افزونه Portfolio by BestWebSoft

در این قسمت نام فناوری و تکنولوژی که در Portfolio وردپرس استفاده کردید، آدرس url آن ها و توضیحی درباره آن فناوری ها بنویسید و در پایان بر روی دکمه ی Add new Tecnology کلیک کنید.

 

از قسمت Portfolio به زیر منو Executors بروید.

معرفی زیرمنو Executors در افزونه Portfolio by BestWebSoft

در این قسمت نام افرادی که به شما کمک کردند تا نمونه کار ها را درست کنید بنویسید و در پایان بر روی دکمه Add New Exector کلیک کنید.

 

از قسمت Portfolio به زیر منو Add New بروید.

معرفی Add New در افزونه Portfolio by BestWebSoft

در این قسمت شما می توانید یک نمونه کار جدید ایجاد کنید، یک عنوان برای نمونه کار خودتان تعیین کنید و اگر صفحه را کمی به پایین اسکرول کنید قسمتی با عنوان تصویر شاخص وجود دارد شما می توانید در این قسمت یک عکس برای نمونه کار خودتان قرار دهید سپس گزینه Add BWS Plugin Shortcodes که در نوار ویرایشگر متن قرار دارد و با فلش قرمز به آن اشاره شده است را انتخاب نمایید و کدی که به شما می دهد را کپی کنید و وقتی مقاله ای را می نویسید در بین نوشته های خودتان قرار دهید.

 

جمع بندی!

اگر می خواهید نمونه کارهای خود را برای بازدیدکنندگان سایت به نمایش بگذارید ما افزونه Portfolio by BestWebSoft را برای نمایش نمونه کارها در وردپرس به شما پیشنهاد می دهیم. به هر حال بخش نمایش نمونه کار بسیار اهمیت دارد چون باعث اعتماد مشتریان به سایت شما می شود و از سلیقه و کیفیت کار شما نیز با خبر می شوند.

 

یک دیدگاه برای “نمایش نمونه کارها در وردپرس با افزونه Portfolio by BestWebSoft”

دیدگاه شما در رابطه با این مطلب چیست؟ لطفا در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

پشتیبانی آنلاین واتس‌اپ رایا وردپرس

× سوالی دارید؟ لطفا از ما بپرسید.