آموزش اضافه کردن محصولات گروهی در ووکامرس

سلام دوستان وردپرسی

اگر شما قصد فروش محصولات هم به صورت  فیزیکی و هم به صورت مجازی را در فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید یعنی هم بخواهید محصولات دانلودی مثل یک فیلم آموزشی، فایل پی دی اف و…. را بفروشید و هم همان محصول را به صورت فیزیکی به مشتریان تحویل دهید باید از ویژگی محصولات گروهی در ووکامرس استفاده کنید ما در اینجا به شما توضیح خواهیم داد چگونه از ویژگی گروهی در ووکامرس استفاده کنید پس با آموزش امروز همراه باشید.

آموزش استفاده از خاصیت محصولات گروهی

فرض کنید ما یک کتاب یادگیری زبان انگلیسی داریم که می خواهیم آن را هم به صورت مجازی و هم به صورت فیزیکی در اختیار مشتریان قرار دهیم. برای اینکار به قسمت محصولات – > افزودن جدید بروید و محصول را اضافه می کنیم سپس در مرحله ی اول در بخش اطلاعات محصول از منوی کشویی محصول گروهبندی شده را انتخاب می کنیم.

تعیین محصولات گروهی در ووکامرس

در مرحله ی بعدی دوباره بر روی قسمت محصولات – > افزودن جدید بروید و همان محصول را اضافه می کنیم سپس در بخش اطلاعات محصول از منوی کشویی محصول ساده را انتخاب می کنیم.

انتخاب محصول ساده از بخش اطلاعات محصول

اکنون روی بخش محصول مرتبط کلیک کنید و محصول قبلی را در قسمت گروهبندی انتخاب کنید.

معرفی بخش محصولات مرتبط

حال برای اینکه محصول را به صورت الکترونیکی برای دانلود در اختیار افراد قرار دهید می بایست دوباره به قسمت محصولات – > افزودن جدید بروید و همان محصول را اضافه کنید سپس در بخش اطلاعات محصول از منوی کشویی محصول ساده  و نوع آن را دانلودی را انتخاب کنید بعد در بخش محصولات مرتبط دوباره به محصول اصلی ارتباط می دهیم و آن را منتشر می کنیم.

ما برای نمونه یک محصول یادگیری زبان انگلیسی را در حالت دانلودی و فیزیکی در فروشگاه قرار دادیم که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

نمایش محصولات گروهی در فروشگاه

جمع بندی!

شاید شما جزو افرادی باشید که قصد فروش محصولات هم به صورت دانلودی و هم به صورت فیزیکی را در فروشگاهتان دارید. وقتی فروشگاه خود را راه اندازی کردید و محصولات مختلفی از هر دو نوع فیزیکی و دانلودی دارید اما می خواهید بدانید چگونه اینکار را انجام دهید. ما در اینجا به شما به طور کامل آموزش قرار دادن محصولات گروهی در ووکامرس را توضیح دادیم. به شما بیان کردیم  ابتدا محصول فیزیکی را در حالت گروهی قرار دهید سپس همان محصول را در حالت ساده قرار دهید و قیمت برای آن تعین کنید و از بخش محصولات مرتبط، محصول قبلی را جستجو کنید و به آن محصول قبلی ارتباط دهید در ادامه برای اینکه همان محصول را به صورت دانلودی نیز قرار دهید باید محصول را در حالت ساده و از نوع دانلودی انتخاب کنید به این ترتیب اگر به فروشگاه مراجعه کنید می توانید مشاهده کنید که محصول هم به صورت دانلودی و هم به صورت فیزیکی قرار داده شده است.

دیدگاه شما در رابطه با این مطلب چیست؟ لطفا در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پس از اینکه محصول به سبد خرید شما اضافه شد، بصورت خودکار 50 درصد تخفیف بر محصول اعمال میشود