دوستان وردپرسی عزیز سلام!
اگر میخواهید تبلیغات بنری یا هرچیزی مانند نوشته ، امضا و … را به پست یا نوشته وردپرس خود اضافه کنید بنده افزونه Insert Post Ads را به شما معرفی میکنم.
با استفاده از این افزونه میتوانید تبلیغات خودتون رو در قبل ، بعد یا بین نوشته قرار بدید. برای آموزش نحوه قرار دادن ، لطفا ادامه مطلب رو مطالعه کنید.

قدم اول : افزونه Insert Post Ads را نصب و فعال کنید

اولین گاری که باید انجام دهید این است که افزونه Insert Post Ads را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی، باید برای مشاهده تنظیمات افزونه، در قسمت راست یک پست تایپ با عنوان Post adverts اضافه میشود با کلیک بر روی Add New میتوانید یک آگهی جدید اضافه کنید.

قدم دوم : کد Advert را وارد و محل را مشخص کنید

عنوان را وارد کیند ، کد تبلیغاتی (کد عکس یا بنر) یا نوشته ای خاص را که مد نظرتان هست را در قسمت Advert Code قرار دهید ، سپس از قسمت display the advert مکان تبلیغ را مشخص کنید. Before content به معنای قرار دادن کد مورد نظر در بالای نوشته است ، After Content به معنای قرار دادن کد یا آگهی بعد از نوشته است و گزینه After Paragraph Number به معای قرار دادن اگهی بعد از پاراگراف است که با استفاده از عدد مقابل این گزینه میتوانید مشخص کنید که بعد از چند پاراگراف آگهی نماش داده شود.

قدم سوم : تنظیمات افزونه را انجام دهید

بعد از انجام دادن این تنظیمات کافیست به قسمت “Settings” افزونه بروید و مشخص کنید که بنر در “نوشته‌ها” قرار گیرد یا در “برگه‌ها” !
خب ! این آموزش هم به پایان رسید ، افزونه رو میتونید از بخش زیر دانلود کنید ، اگر سوال یا مشکلی داشتید در قسمت نظرات بیان کنید.

۴ دیدگاه برای “قرار دادن تبلیغات در انتهای نوشته وردپرس”

دیدگاه شما در رابطه با این مطلب چیست؟ لطفا در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پس از اینکه محصول به سبد خرید شما اضافه شد، بصورت خودکار 50 درصد تخفیف بر محصول اعمال میشود