فروشنده شوید!

موارد مهمی که دوست دارید زودتر بدانید:

 

  1. برتری و تفاوت رایا وردپرس نسبت به دیگر مارکت‌های وردپرس در چیست؟ تیم رایا وردپرس با داشتن تمامی آپشن‌های فروشندگی لازم برای شما و همچنین ارائه خدمات و پشتیبانی آنلاین  و تلفنی قبل از خرید به مشتریان(ارائه خدمات قبل از خرید به کاربران)، باعث افزایش اعتماد مشتری و افزایش اعتبار محصول شما شده و این مورد باعث افزایش سود و فروش شما فروشنده گرامی می‌شود.
  2. ارسال محصول و روند ثبت‌نام به عنوان فروشنده چگونه است؟ پس از عضویت، در پنل کاربری خود روی فروشنده شوید! کلیک کنید و عملیات فروشندگی را به پایان برسانید. سریعا تبدیل به فروشنده میشوید و میتوانید محصول خود را از بخش ارسال محصول ارسال کنید.
  3. زمان ثبت محصول، پس از ارسال محصول چقدر است؟ پس از اینکه محصول شما ارسال شد، پس از ۱ الی ۶ ساعت، محصول شما در وبسایت ثبت می‌شود.
  4.  روند تسویه حساب چگونه است؟ مبلغ تسویه حساب درخواستی از طریق تیکت به ما اعلام میشود و مبلغ ارسالی باید مضربی از ۵۰ هزار تومان باشد. تسویه حساب هر دوشنبه انجام می‌شود.
  5. ما چگونه مشتریان را پشتیبانی کنیم؟ شما حتما باید از طریق تلگرام، ایمیل با مشتری در ارتباط باشید، آی‌دی و شماره تلگرام و ایمیل شما در محصول ارائه شده به مشتری وجود دارد و در صورت عدم پشتیبانی شما، محصول شما تا پیدا شدن فروشنده بعدی، توقف فروش میشود.
  6. درصدبندی و سود کمیسیون چگونه است؟ ۸۰% شما، ۲۰%رایا وردپرس (از هر فروش).

 

در صورتی که میخواهید با ما همکاری کنید، راهنمای ثبت محصول در رایا وردپرس را مطالعه کنید.

اگر باز هم سوالی دارید میتوانید به شماره ۰۹۳۶۲۲۰۰۶۵۰ پیامک بزنید که ما با شما تماس بگیریم و بصورت کامل شمارا راهنمایی کنیم.