۵ افزونه حرفه‌ای برای طراحی جدول در وردپرس

سلام دوستان وردپرسی

امروز می خواهیم درباره ی ایجاد جدول در وردپرس صحبت کنیم. جدول ها این امکان را فراهم می کنند تا اطلاعات دسته بندی و سازمان یافته شود بنابراین درک اطلاعات به صورت جدول برای افراد بسیار آسان تر است. شاید دانش برنامه نویسی برای ایجاد جدول را نداشته باشید اما به راحتی می توانید با افزونه های ایجاد جدول در وردپرس این کار را انجام دهید. ما در اینجا قصد داریم تا ۵ افزونه ی حرفه ای برای ایجاد جدول در وردپرس را برای شما معرفی کنیم.

افزونه ی Pricing Table by Supsystic

افزونه ی Pricing Table by Supsystic

افزونه ی Pricing Table by Supsystic یکی از افزونه های ساخت جدول در وردپرس است که تاکنون بیش از ۲۰۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است؛ این افزونه امتیاز ۴.۶ از ۵ کسب کرده است و آخرین بروزرسانی دو هفته قبل بوده است. ویژگی های این افزونه عبارتند از: می توانید بینهایت سطر و ستون ایجاد کنید، کاملا ریسپانسیو است، می توانید دکمه، متن و سفارشی سازی را انجام دهید، قالب های آماده برای جداول قیمت گذاری دارد، امکان کشیدن و رها کردن فراهم است و امکان ایجاد جدول هایی برای مقایسه وجود دارد.

دانلود افزونه یPricing Table by Supsystic

 

افزونه ی TablePress

افزونه ی TablePress یکی از افزونه های ساخت جدول در وردپرس است که تاکنون بیش از ۶۰۰۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است؛ این افزونه امتیاز ۵ از ۵ کسب کرده است و آخرین بروزرسانی افزونه یک ماه قبل بوده است. ویژگی های این افزونه عبارتند از: می توانید بینهایت سطر و ستون ایجاد کنید، امکان سفارشی کردن مثل اضافه کردن فیلتر، مرتب کردن و… وجود دارد، امکان درون ریزی و برون ریزی اطلاعات فراهم است، جدول را در برگه ها یا نوشته ها یا ابزارک های متنی می توان ایجاد کرد، می توانید انواع جدول در وردپرس ایجاد کنید و امکان ویرایش اطلاعات جدول وجود دارد.

دانلود افزونه ی TablePress

 

افزونه ی  Pricing Table

افزونه ی  Pricing Table

 

افزونه ی Pricing Table یکی از افزونه های ساخت جدول در وردپرس است که تاکنون بیش از ۸۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است؛ این افزونه امتیاز ۳.۱ از ۵ کسب کرده است و آخرین بروزرسانی افزونه سه ماه قبل بوده است. ویژگی های این افزونه عبارتند از: ریسپانسیو است، امکان سفارشی کردن جدول وجود دارد، امکان درون ریزی و برون ریزی اطلاعات فراهم است، با کمک شورت کد می توان جدول ایجاد کرد و در طراحی جدول طرح و سبک های آماده وجود دارد.

دانلود افزونه ی  Pricing Table

 

افزونه ی Table of Contents Plus

افزونه ی Table of Contents Plus

 

افزونه ی Table of Contents Plus یکی از افزونه های ساخت جدول در وردپرس است که تاکنون بیش از ۲۰۰۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است؛ این افزونه امتیاز ۴.۷ از ۵ کسب کرده است و آخرین بروزرسانی افزونه دوسال قبل بوده است. ویژگی های این افزونه عبارتند از: امکان سفارشی کردن وجود دارد، ۶ طرح آماده برای طراحی جداول فراهم است، به طور خودکار جدول ایجاد می کند، ایجاد جدول به طور پیش فرض قبل از اولین عنوان است و برای محتواهای طولانی بسیار مفید است.

افزونه ی Table of Contents Plus

 

افزونه ی Easy Pricing Table

افزونه ی Easy Pricing Table

افزونه ی Easy Pricing Table یکی از افزونه های ساخت جدول در وردپرس است که تاکنون بیش از ۲۰۰۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس داشته است؛ این افزونه امتیاز ۴.۷ از ۵ کسب کرده است و آخرین بروزرسانی افزونه دوسال قبل بوده است. ویژگی های این افزونه عبارتند از: جدول های قیمت گذاری به آسانی می توانید ایجاد کنید، رابط کاربری ساده ای دارد، امکان سفارشی سازی وجود دارد، کاملا ریسپانسیو است، با کمک شورت کد می توان جدول ایجاد کرد و به تعداد نامحدود ردیف و ۱۰ ستون ایجاد کنید.

دانلود افزونه ی Easy Pricing Table

 

جمع بندی!

نمایش اطلاعات به صورت جدول در سایت به بازدیدکنندگان کمک می کند تا اطلاعات سازمان یافته و مرتب را دریافت کنند که درک آن بسیار آسان تر از نوشته های طولانی می باشد. ما نیز در این مقاله به معرفی ۵ افزونه ی حرفه ای برای ایجاد جدول در وردپرس پرداختیم.

دیدگاه شما در رابطه با این مطلب چیست؟ لطفا در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

پشتیبانی آنلاین واتس‌اپ رایا وردپرس

× سوالی دارید؟ لطفا از ما بپرسید.